Asystent architekta prowadzącego

Zakres obowiązków:

  • Modelowanie projektowanych obiektów (Archicad 23)
  • Koordynacja modeli branżowych i architektury (Archicad 23, ifc)
  • Przygotowywanie i edycja dokumentacji rysunkowej – projekty budowlane, wykonawcze
  • Współpraca z projektantem prowadzącym temat

Pożądane umiejętności:

  • Doświadczenie związane z projektowaniem obiektów przemysłowych – min. 1 rok
  • Posługiwanie się programem Archicad 23 – co najmniej w stopniu dobrym
  • Podstawowa znajomość przepisów budowlanych
  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • Posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym

Gwarantujemy możliwość intensywnego rozwoju zawodowego (uprawnień budowlanych), szkoleń rozwijających kompetencje oraz dalszego awansu na stanowisko architekta prowadzącego w tempie zależnym w bardzo dużym stopniu od własnych chęci i ambicji.

Ostateczna wysokość wynagrodzenia na okresie próbnym zależy od doświadczenia i umiejętności weryfikowana w trakcie rozmowy. Po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony a wysokość wynagrodzenia ustalana indywidualnie w zależności od efektów współpracy.

MESA INŻYNIEROWIE I ARCHITEKCI

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ul. Wrocławska 94, 41-902 Bytom

info@mesa-projekt.pl