Projektant Konstrukcji

Nasza firma poszukuje chętnych do podjęcia pracy w naszym zespole na samodzielnym stanowisku Projektant Konstrukcji.

Zakres obowiązków:

  • Modelowanie konstrukcji stalowych lub żelbetowych w programie obliczeniowym Dlubal.
  • Obliczenia elementów konstrukcyjnych wraz z ich optymalizacją.
  • Współpraca z projektantami branżowymi innych specjalności.
  • Przygotowywanie i edycja dokumentacji na potrzeby projektów budowlanych i dokumentacji wykonawczej konstrukcji stalowych i żelbetowych.

Pożądane umiejętności:

  • Uprawnienia projektowe w branży budowlanej.
  • Doświadczenie w wykonywaniu dokumentacji obiektów przemysłowych – min. 4 lata.
  • Doświadczenie w wykonywaniu obliczeń konstrukcji obiektów przemysłowych – min. 2 lata.
  • Obsługa programów Dlubal, Specbud, Autocad oraz programów z pakietu Microsoft Office.
  • Bardzo dobra znajomość norm budowlanych oraz przepisów budowlanych.
  • Umiejętność optymalizacji przy użyciu zaawansowanych metod nieliniowej pracy konstrukcji (metoda ogólna).
  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej.
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu.
  • Posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym.

Zapewniamy:

  • Doskonalenie własnych umiejętności zawodowych w trakcie realizacji dużych inwestycji przemysłowych.
  • Szkolenia rozwijające kompetencje (w tym również obsługę programów).
  • Praca w zgranym, interdyscyplinarnym zespole.
  • Po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony.
  • Zatrudnienie wyłącznie w oparciu o umowę o pracę z pełnymi uprawnieniami wynikającymi z kodeksu pracy.
  • Dla pracowników zatrudnionych na czas nieokreślony i najbliższej rodziny karta „Multisport” w wybranym przez siebie wariancie.
  • Dla pracowników zatrudnionych na czas nieokreślony pakiet ubezpieczenia zdrowotnego,  na życie połączony z programem oszczędnościowym.

Projektant Konstrukcji w naszej firmie ma za zadanie na podstawie założeń architektonicznych oraz Klienta samodzielnie wykonać obliczenia konstrukcji salowej i żelbetowej stosując optymalne rozwiązania obniżające koszt wybudowania obiektu. Zależy nam na współpracy z uporządkowanymi w działaniach, umiejącymi współpracować w zespole osobami, które będą odpowiedzialnie realizować powierzone im zadania.

MESA PROJEKT

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Wrocławska 94, 41-902 Bytom

info@mesa-projekt.pl